پارسیان لوستر

فروشگاه پارسیان لوستر یکی از تولیدکنندگان و فروشندگان لوستر و چراغ‌های تزئینی در ایران است. این فروشگاه انواع لوسترهای سالن، اتاق خواب، آشپزخانه، راهرو، دیوارکوب و طبقاتی را با طراحی‌های متنوع و زیبا ارائه می‌دهد. برخی از محصولات این فروشگاه از کشورهای اروپایی وارد شده‌اند و برخی دیگر در کارخانه خودشان تولید می‌شوند. این فروشگاه همچنین ۱۰ سال ضمانت برای محصولات خود اعلام کرده است و از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد برای ساخت لوسترها استفاده می‌کند.

کلکسیون لوستر ها

کسب و کار ما چگونه آغاز شد

فروشگاهی آنلاین با گستره متنوعی از لوستر ها

لوستر یکی از ویژگی های تغییر ناپذیر هر اتاق است. این آنها هستند که فضای مناسب را به آن می بخشند، فضا را دنج و راحت می کنند، شرایط مطلوبی را برای کار مولد ایجاد می کنند یا به آرامش پس از یک روز سخت کمک می کنند. بیشتر و بیشتر مشتریان می خواهند در یک فروشگاه آنلاین سفارش دهند، زمانی که می توانید در اوقات فراغت خود پشت رایانه بنشینید، مبلمان را در عکس بچینید و با آرامش مبلمانی را که دوست دارید خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی دارای کاتالوگ بزرگی از مبلمان است: هم مبلمان منزل و هم مبلمان اداری موجود است.

تولید لوستر نوعی هنر مدرن است

تولید کنندگان لوستر، و همچنین تولید کنندگان سایر کالاهای خانگی، مملو از پیشنهادات شگفت انگیز هستند: ما اغلب با محصولات استاندارد تولید انبوه و خلاقیت های منحصر به فرد روبرو می شویم - لوسترسازان از صنعتگران حرفه ای که توسط متخصصان واقعی زیبایی قدردانی می شود. ما بهترین مدل ها را برای شما از صنعتگران مدرن انتخاب کرده ایم که توانسته اند ظرافت، کیفیت و کاربردی بودن را در هر واحد محصول به طرز مبتکرانه ای ترکیب کنند. مجموعه ما شامل محصولاتی از شرکت های اثبات شده است. کسانی که برای چندین سال کار مشترک مستمر دلیلی برای شک در قابلیت اطمینان و صداقت آنها ایجاد نکردند. همه آنها کیفیت بالای محصولات خود، ویژگی های عملیاتی عالی، ظاهر جذاب محصولات، مدت زمان طولانی استفاده از لوسترها و همچنین ایمنی را تضمین می کنند.